„Pakiet na start" - bezpłatne szkolenie

„Pakiet na start" – bezpłatne szkolenie

w Gospodarka

Jesteś studentem, absolwentem szkoły wyższej, osobą która ma pomysł na własny biznes i planuje rozpocząć działalność gospodarczą? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 15 września, w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego przy ulicy Limanowskiego 15.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje m.in poznanie procedur rejestracji działalności w „jednym okienku". – Podczas wykładu uczestnicy dowiedzą się jak wypełnić dokumenty zgłoszeniowe do ZUS oraz w jaki sposób opłacać składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, jak zarejestrować firmę w Urzędzie Skarbowym czy dokonać wyboru formy opodatkowania -wyjaśnia Robert Jagła, Przewodniczący Komitetu Regionalnego Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, który objął patronat nad szkoleniem. Każdy uczestnik będzie mógł również dowiedzieć się o źródła finansowania działalności gospodarczej. Szczegółowo przedstawione bowiem zostaną dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy, oferta pożyczkowa FRW i środki UE. Szkolenie zostanie poprowadzone przez ekspertów z Urzędu Miejskiego, Urzędu Skarbowego , Powiatowego Urzędu Pracy oferta pożyczkowa FRW, środki UE.

Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się 15 września, o godzinie 9.00 w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego przy ul. Limanowskiego 15. Ilość miejsc jest ograniczona, a o tym kto skorzysta z porad specjalistów zdecyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 74 66 44 810 lub na stronie www.frw.pl/szkolenia

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top