Pijane mamusie

w Region

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miała matka półtorarocznego chłopca zatrzymana w piątek przez policjantów z Nowej Rudy. Do policyjnego aresztu trafiła także matka ośmioletniej dziewczynki z Bystrzycy Kłodzkiej.

W Nowej Rudzie 27-latka przyszła do przedszkola, aby odebrać swoją 6-letnią córeczkę. Przedszkolanka widząc, że kobieta jest nietrzeźwa odmówiła wydania matce dziecka. Następnie zadzwoniła na policję. W tym czasie kobieta zdążyła wrócić do domu. Dyżurny skierował policyjny patrol do miejsca zamieszkania kobiety. Okazało się, że w takim stanie matka opiekuje się półtorarocznym synkiem. Nietrzeźwą kobietę zatrzymano, a dzieci przekazano pod opiekę pracowników miejscowego szpitala. W tym samym dniu dyżurny Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej odebrał anonimowe zgłoszenie, że idąca chodnikiem kobieta chyba jest pijana, nie może utrzymać równowagi, a pod jej opieką znajduje się małoletnie dziecko. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce nie mogli nawiązać kontaktu z kobietą, która miała problemy z utrzymaniem równowagi. 40-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej była pijana, w jej organizmie było 2,6 promila alkoholu. Sprawowała opiekę nad ośmioletnią córeczką. Dziecko przekazano pod opiekę ojca. Matka trafiła do policyjnego aresztu.

Za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia kobietom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

Aktywni Razem” w Jedlinie-Zdroju

Wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Niepublicznego Przedszkola w Jedlinie-Zdroju zostały
Go to Top