Pijarowski w Filharmonii Sudeckiej

Pijarowski w Filharmonii Sudeckiej

w Kultura

Młody zdolny kontrtenor, Damian Ganclarski oraz znakomity polski dyrygent Marek Pijarowski odwiedzą Filharmonię Sudecką w Wałbrzychu.

Filharmonia Sudecka zaprasza na pierwszy kwietniowy koncert z udziałem wybitnie uzdolnionego, młodego kontratenora Damiana Ganclarskiego, który z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej wykona utwory G. F. Haendla, M. Karłowicza i P. Czajkowskiego. Orkiestrę poprowadzi znakomity polski dyrygent Marek Pijarowski – Z ogromną przyjemnością przyjąłem kolejne zaproszenie dyr. Dariusza Mikulskiego do poprowadzenia koncertu z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej – mówi Pijarowski. W programieG. F. Haendel: Concerto grosso D-dur op. 6 nr 5, Uwertura i Allegro, G. F. Haendel: Aria Sosarme "Il mio valore" z opery „Sosarme", M. Karłowicz: Walc z Serenady na orkiestrę smyczkową, M. Karłowicz: 2 pieśni: " Po szerokim morzu " i " Mów do mnie jeszcze ", P. Czajkowski: Walc z Serenady na orkiestrę smyczkową oraz P. Czajkowski: Pieśń "Niet, tolka tot kto znał…..". Koncert w Filharmonii Sudeckiej już 9 kwietnia o godzinie 19.00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top