Piknik dla całych rodzin

Piknik dla całych rodzin

w Kultura

"Stop przemocy" oraz "Rodzina jest najważniejsza" – pod takimi w dzielnicy Biały Kamień, na terenie WOK-u, odbył się kolejny piknik rodzinny.

Podczas imprezy uczestnicy mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, recytatorskich, wokalnych, tanecznych i plastycznych. W tym ostatnim dzieci rysowały obrazki związane z wałbrzyskim Intermarche, za co otrzymały bony na zakupy. Nie zabrakło również konkursów dla kobiet. Nagrodą dla najlepszych w wyborach Miss Białego Kamienia oraz wyborach Miss Mamy, była biżuteria. Wyróżniający się ojcowie otrzymali natomiast od Ryszarda Nowaka markowe koszule. Pozostali uhonorowani zostali drobnymi upominkami tj biżuterią, mp4, suszarkami i parasolkami, a ich pociechy sprzętem sportowym. Do dyspozycji dzieci była ogromna zjeżdżalnia, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. – Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu pikniku – mówił zadowolony Ryszard Nowak. Rada Biały Kamień – Konradów nie spoczywa na laurach. Już w lipcu dla dzieci zorganizowane zostaną wakacje, a w sierpniu turniej sportowy "Stop narkotykom i przemocy".

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top