Piosenka Nawrockiej na składance

Piosenka Nawrockiej na składance

w Kultura

Najnowsza składanka od Radia ESKA i ESKA TV, wydana przez Sony Music i MyMusic to wyselekcjonowane piosenki, które znalazły się na dwóch płytach CD. Na kompilacji usłyszeć można najpopularniejszych artystów ostatnich miesięcy. Wśród polskich gwiazd warto wymienić Julę, Kamila Bednarka, Sylwię Grzeszczak czy Ewelinę Lisowską.

Najnowsza składanka od Radia ESKA i ESKA TV, wydana przez Sony Music i MyMusic to wyselekcjonowane piosenki, które znalazły się na dwóch płytach CD. Na kompilacji usłyszeć można najpopularniejszych artystów ostatnich miesięcy. Wśród polskich gwiazd warto wymienić Julę, Kamila Bednarka, Sylwię Grzeszczak czy Ewelinę Lisowską.  Na krążku znajdują się także utwory artystów debiutujących w wytwórni MyMusic – m.in. hit  "To co nam było" zespołu Red Lips oraz "Red Red Roses" wałbrzyszanki Edyty Nawrockiej we współpracy z Anną Montgomery. Płyta JESIEŃ 2013 już trzy tygodnie przed premierą oficjalnie ogłoszona została najlepiej sprzedającym się pre-orderem największego muzycznego sklepu –  iTunes. Oznacza to, że pobity został rekord zamówień jeszcze zanim krążek trafił na sklepowe półki. Teraz jest najlepiej sprzedającą się płytą również w takich sklepach jak Media Markt, Saturn i Empik! Z danych opublikowanych przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV) wynika, że jest najlepiej sprzedającą się składanką pop-charts w Polsce. – Cieszy nas obecność "Red Red Roses" na JESIEŃ 2013, ponieważ wydawnictwo tej serii bije rekordy popularności. Mimo, iż  w Polsce kupuje się coraz mniej płyt, tej składanki to nie dotyczy. Ponadto ludzie walczą o nią w licznych konkursach – istne szaleństwo – zupełnie jak w latach 90-tych – mówi Edyta Nawrocka.  Najnowszy singiel Edyty Nawrockiej znalazł się taż na płycie "Party Level 1". Na półkach sklepowych znajdzie się już 15 października!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top