Pochwalą się T-Parkiem

Pochwalą się T-Parkiem

w Gospodarka

Od 13 do 15 maja we Wrocławiu i Szczawnie-Zdroju odbędzie się XXI Doroczna Konferencja Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce, organizowana pod hasłem „Przedsiębiorczość oparta na wiedzy".

Tegoroczna konferencja jest połączona XV-leciem Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej oraz możliwością zapoznania się z osiągnięciami Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-Park. Konferencja to wyjątkowa okazja spotkania, wymiany doświadczeń i dyskusji osób, którym na sercu leży rozwój i modernizacja polskiej gospodarki. Działalność ośrodków innowacji i przedsiębiorczości jest ważnym elementem budowy gospodarki wiedzy, rozwoju nowoczesnych relacji nauki z biznesem, modernizacji regionów i zwiększania konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusze krajowe i europejskie w latach 2007-2013 stwarzają niespotykane wcześniej możliwości. Istotnym wyzwaniem jest efektywne ich wykorzystanie.

– Konferencje SOOIPP to od lat sprawdzona płaszczyzna dyskusji, wymiany doświadczeń oraz inspiracji do nowych działań – zapewniają organizatorzy imprezy. – Przewidujemy udział około 170 osób, w tym organizatorów i kierowników ośrodków innowacji i przedsiębiorczości oraz przedstawicieli: administracji centralnej i samorządów, europejskich programów i organizacji, świata nauki i biznesu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top