Podbili serca wałbrzyszan

Podbili serca wałbrzyszan

w Aktualności

Nagrali wspólnie jedną piosenkę pt „ Wszystkiego na raz" i planują dalsze nagrania. Liber i Natalia Szroeder dali koncert z okazji dnia Kobiet w Galerii Victoria.

– Widzieliśmy, że publiczność bawiła się wspaniale. Jak wrażenia po koncercie?

Natalia Szroeder: No cóż, w mojej ocenie było naprawdę wspaniale. Ludzie bawili się niesamowicie. Z racji tego, że my trochę premierowo wykonywaliśmy w tym składzie numery i byliśmy lekko zestresowani, ale publiczność dała tyle pozytywnej energii z siebie, że po prostu po pierwszym kawałku był już totalny luz i grało się naprawdę super

Liber: Podpisuje się pod tym ( śmiech)

– Na razie nagraliście jeden wspólny kawałek. Jakie plany na przyszłość, czy nagracie coś jeszcze w duecie?

Liber: Myślę , że ten numer jest na tyle fajny… Jestem w tym momencie w trakcie zamykania swojego albumu. Założenie jest takie, aby były to różne duety. Ten duet będzie tutaj na pewno przypieczętowaniem całej sytuacji mojej współpracy z Mateuszem Mijalem i Rafałem Brzozowskim, Inoros. Wszystko znajdzie swój finał na płycie. Jeszcze mam inne osoby , z którymi mam zamiar zagrać, ale z Natalią mamy bardzo szerokie plany koncertowe. Zamierzamy w tym składzie jaki zaprezentował się w Wałbrzychu jeździć dalej przynajmniej przez ten rok i zapowiada się to naprawdę fajnie. Był to premierowy koncert i świetne mamy wrażenia po nim.

– Natalia zastępowała na koncercie Sylwię Grzeszczak w wielu piosenkach czy jesteś zadowolony z jej wokalu?

Liber: Oczywiście, że tak. Natalia świetnie sobie poradziła nie tylko w utworach , które wykonywaliśmy z Sylwia, ale również w męskich kawałkach „Winny", „Katrina", czy nawet w góralskiej piosence „ Czyste szaleństwo"

– Natalia wywodzisz się z Kaszub i w tym języku również śpiewasz …

Natalia Szroeder: Tak właśnie. Uważam, że język Polski jest bardzo podobny do kaszubskiego, ale spotkałam się z innymi opiniami.

Liber: Sam poświadczam, że zdarzało mi się przełączać stację jak słuchałem Radia Kaszebe. Wydawało i się, że jestem w innym kraju (śmiech).

– Kiedy kolejny koncert w Wałbrzychu?

Natalia Szroeder: Ja jestem pierwszy raz w Wałbrzychu i bardzo mi się tu podoba.

Liber: O ile dobrze pamiętam to byłem już raz albo dwa razy w Wałbrzychu. To było z 10 lat temu. Musiał bym sięgnąć do kronik żeby sobie przypomnieć. Tutaj też mam kilku znajomych. Stąd pochodzi Zespół Trzeci wymiar, z którym za czasów hiphopowych współpracowaliśmy razem. Pozdrawiam wszystkich.

– Jak wygląda teraz Twoja współpraca z ekipą „Bitwy na głosy"?

Liber: Jak najbardziej utrzymujemy kontakt ze sobą. Gramy na koncertach. Współpraca układa się bardzo dobrze zwłaszcza z paroma naprawdę uzdolnionymi muzycznie osobami.

– Co chcielibyście powiedzieć swoim wałbrzyskim fanom?

Natalia Szroeder: Dziękujemy wam bardzo serdecznie. Bawiliśmy się z wami wspaniale. Mam nadzieję, że wy z nami również.

Liber:- Dziękuję i dla was dziewczyny jeszcze raz najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top