Podważają wiarygoność notatek

Podważają wiarygoność notatek

w Aktualności

Władze spółki Aqua – Zdrój podważają wiarygodność notatek służbowych z dnia 13 marca 2012 i 23.08.2012 r, które sporządził kierownik projektu "Budowa kompleksu Turystyczno – Sportowego Aqua – Zdrój" i w które posiadanie weszli dziennikarze naszego portalu i tygodnika 30 Minut.

Poniżej oświadczenie Prezesa Zarządu Spółki Celowej Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o.o. oraz treść notatek, o których mowa. 

"Notatki zostały sporządzone jednostronnie przez pracownika Firmy "BUDOPOL", bez naszej autoryzacji, wyłącznie na potrzeby tej firmy. Nie stanowią żadnej wartości i zadziwiające są próby jakiegokolwiek powoływania się na nie przez firmę, która nie była w stanie wywiązać się z terminowego zakończenia prac budowlanych. Spółka Celowa Aqua-Zdrój posiada pełne zabezpieczenie finansowe realizowanej inwestycji i zostanie ona ukończona bez udziału Firmy BUDOPOL S.A". Pod oświadczeniem podpisał się prezes Bogdan Stanek.

Przypomnijmy. Chodzi o poniższe notatki

Notatka służbowa z dnia 13.03.2012 r (podpisana przez kierownika projektu). Obecni na spotkaniu (wg dokumentu): Bogdan Stanek-Aqua Zdrój, Krzysztof Bebyn – P.B-U BUDOPOL S.A., Maciej Jasiński – P.B-U BUDOPOL S.A.

„W trakcie spotkania na budowie Centrum Turystyczno – Sportowego „Aqua Zdrój" w Wałbrzychu w biurze Kierownika Projektu w dniu 13 marca 2012 roku Pan Prezes Bogdan Stanek reprezentujący Spółkę Celową Aqua Zdrój oznajmił, iż rozpoczęcie spłaty zaciągniętego przez Spółkę Celową kredytu na przedmiotową inwestycję musi nastąpić w sierpniu 2012 roku. Pan Prezes Bogdan Stanek stwierdził ponadto, iż reprezentowana przez niego spółka nie posiada środków na spłatę w/w kredytu oraz nie wie w jaki sposób je pozyskać. Brak takich środków doprowadzi spółkę do ogłoszenia upadłości, co uniemożliwi dokończenie prowadzonej inwestycji".

Notatka służbowa z dnia 23.08.2012r (podpisana przez kierownika projektu). Obecni na spotkaniu (wg dokumentu): Bogdan Stanek – Aqua Zdrój, Eliana Trybuchowska-Aqua Zdrój, Edward Schwarz – Budopol, Józef Gramza – Budopol, Krzysztof Bebyn – Budopol, Maciej Jasiński – Budopol, Wojciech Jakszycki – Grontmij, Joanna Szczepańska – Grontmij, Robert Musiał – Miastoprojekt Wrocław, Dominik Kowalski – Miastoprojekt Wrocław

„W dniu 23 sierpnia 2012 roku po spotkaniu na budowie Centrum Turystyczno – Sportowym Aqua Zdrój pomiędzy Panem Prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem, a wymienionymi powyżej osobami Prezes Spółki Celowej Aqua Zdrój Pan Bogdan Stanek oznajmił, że reprezentowana przez niego spółka jest w tragicznej kondycji finansowej i istnieje duże prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie będzie zmuszona ogłosić upadłość".

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top