Podwodne królestwo

Podwodne królestwo

w Kultura

W dniach 13 oraz 27 października o godz. 12.30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl Królestwo Koralowej Rafy Marty Guśniowskiej w reż. Marioli Ordak-Świątkiewicz.

Przedstawienie przenosi nas do świata podwodnego królestwa Rafy Koralowej, pełnego krewetek, małży, ośmiornic, skorupiaków i wielu innych morskich stworzeń. Życie poddanych byłoby wspaniałe, gdyby nie rządy despotycznego króla Rafaela. Sprawiedliwości staje się zadość, gdy król zostaje skazany na wygnanie na Wyspę Tyranów. Piękna królewna Delfina pragnie uratować swojego ojca, ale nikt z poddanych nie zamierza jej pomóc, oprócz sepleniącej Rekiny żądnej przygód. To za jej sprawą Delfina trafia na okręt słynnego Piraniella, zwanego „księciem piratów", który jako jedyny ośmielił się wyruszyć na Wyspę Tyranów.

Dzięki podróży i napotkanym osobom Delfina uzmysławia sobie, że król Rafael naprawdę jest tyranem. Trudno jej uwierzyć w całe zło, którego dopuścił się jej ojciec. Czy odważnej Delfinie uda się uratować króla? Czy może zawróci z drogi, kiedy pozna całą prawdę o swoim ojcu? Czy odwzajemni ona miłość Piraniellowi? Wyruszmy wspólnie w tę podróż ku przygodzie i przekonajmy się o tym. Marlena Jasińska-Denst

Marta Guśniowska Królestwo Koralowej Rafyreżyseria: Mariola Ordak-Świątkiewiczscenografia: Jan Polívkakostiumy: Ilona Binarschmuzyka: Łukasz Damrychanimacje i projekcje: Wojciech Świątkiewiczobsada:Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska, Natalia Wieciech,Jakub Grzybek, Zbigniew Koźmiński, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlikw nagraniu udział wzięła: Emilka Mandela

Grupa wiekowa: od 5 latCzas trwania spektaklu: 70 minut

Cena biletu:normalny – 17 zł,ulgowy – 15 zł

REZERWACJA poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 900-1500 tel. 74 666 73 40.KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem tel. 74 666 73 41.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.

Dzień bibliotekarza

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, w tym roku przypadającego na 
Go to Top