Podziel Się Posiłkiem! Stawką jest milion

Podziel Się Posiłkiem! Stawką jest milion

w Region

Od 23 do 24 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności, w którą jak co roku włącza się Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh). Akcja Podziel się Posiłkiem jest organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności, firmę Danone i Fundację Polsat. Filie ChSCh w porozumieniu z Bankami Żywności zamierzają przystąpić do akcji w wielu miastach Polski.

Za nami Koncert Gwiazd w Pile, który zainaugurował dziewiątą już edycję Podziel Się Posiłkiem, przed nami – zbiórka żywności w sklepach. Chęć udziału w niej zadeklarowały filie w Gdańsku, Lidzbarku Warmińskim, Koninie, Poznaniu, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Wrocławiu, Lwówku Śląskim, Stargardzie Szczecińskim oraz Legnicy.- W tym roku będziemy dyżurować w dwóch sklepach sieci Biedronka – mówi Alicja Filończyk, kierownik filii ChSCh w Legnicy. – Za każdym razem jest to dla nas pouczające doświadczenie, że na świecie wciąż są ludzie, którzy chcą pomagać innym. Również w biedronkach będą obecni zabrzańscy wolontariusze.

Wszyscy możemy włączyć się w tę akcję. Jedyne, co trzeba zrobić, to odwiedzić sklep, gdzie prowadzona jest zbiórka, kupić i przekazać wolontariuszom produkty żywnościowe, które mają długi termin ważności. W tym roku walczymy o milion posiłków dla niedożywionych dzieci. Podziel Się Posiłkiem.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

Aktywni Razem” w Jedlinie-Zdroju

Wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Niepublicznego Przedszkola w Jedlinie-Zdroju zostały
Go to Top