Policja podsumowała weekend

Policja podsumowała weekend

w Aktualności

Kolejny długi majowy weekend za nami. Jego bilans na drogach powiatu wałbrzyskiego to trzy wypadki,w których ranne zostały cztery osoby oraz dwadzieścia cztery kolizje. Funkcjonariusze zatrzymali jedenastu nietrzeźwych kierujących.

Od środy (25.05.2016r.) do niedzieli (29.05.2016r) nad bezpieczeństwem wałbrzyszan i osób odwiedzających nasze miasto czuwało blisko 400 policjantów. Policjanci pełniący służbę na drogach nie tylko kontrolowali prędkość, ale też zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz na to, czy nie prowadzą samochodów będąc pod wpływem narkotyków. Sprawdzany był stan techniczny pojazdów oraz to, czy wszyscy podróżni mają zapięte pasy, dzieci przewożone są w fotelikach. Funkcjonariusze nie stosowali żadnej taryfy ulgowej dla piratów drogowych łamiących przepisy ruchu drogowego.

W sumie, w czasie długiego weekendu majowego, na terenie powiatu wałbrzyskiego doszło do 3 wypadków, w których ranne zostały 4 osoby oraz do 14 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Powiatowa baza coraz większa

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Marek Masiuk, członek zarządu Powiatu Wałbrzyskiego  odebrali kolejny

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top