Ponad 65 tysięcy przed północą!

Ponad 65 tysięcy przed północą!

w Aktualności

Kwesty, licytacje, koncerty, pokazy, punkt krwiodawstwa i tłumy hojnych ludzi. Wałbrzyski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. Trwa liczenie pieniędzy. Po godzinie 23.00 na wałbrzyskim koncie WOŚP było 65 543,87 złotych.

Nowy właściciel złotego serduszka wykonanego przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla wydał na nie 1800 zł, czterodniowa wycieczka do Europarlamentu w Brukseli ufundowana przez eurodeputowanego Jacka Protasiewicza została wylicytowana za 1500 zł. Akt własności Zamku Książ stał się niezwykle orginalnym prezentem na 20 rocznicę ślubu. Nowi właściciele Książa niezapomniane chwile na zamku spędzą za 700 zł. Pióro prezydenta Romana Szełemeja osiągnęło wartość 500 zł, tyle samo zapłacono za drugie serduszko przekazane przez Telewizję Twoja. Zaproszenie na Ogólnopolską Giełdę Kabaretową PrzeWAŁka kosztowało 350 zł, 300 zł – kubek WOŚP i koszulka z autografem Marcina Gortata. Piłka z autografami podarowana przez PWSZ w Wałbrzychu wylicytowana została za 260 zł.

– Dziękuję za tak liczne przybycie na nasz finał i wielką waszą hojność podczas licytacji. Szczególne podziękowania należą się także wolontariuszom i wszystkim współpracownikom, bez których orkiestra nie zagrałaby – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał
Go to Top