Premiera nowej piosenki już wkrótce!

Premiera nowej piosenki już wkrótce!

w Kultura

"Escape This World" oraz "See More" to tytuły piosenek Edyty Nawrockiej, do których już we wrześniu nakręcone zostaną wideoklipy na Malediwach! Oba utwory utrzymane są w modnym klubowym klimacie i mająpodobne przesłanie.

"See More" to piosenka utrzymana w stylu house, powstała dwa lata temu i to ona jako pierwsza trafiła na listy przebojów kilku rozgłośni radiowych, była przełomowa, przyniosła Edycie sporą popularność. Escape This World natomiast jest połączeniem gatunków trance i house. Takie połączenia są obecnie bardzo modne i chętnie wykorzystywane przez wszystkich artystów obracających się w kręgach muzyki klubowej i POP. "Escape This World" Jest to pewnego rodzaju kontynuacja "See More". Opowiada o uczuciach, marzeniach i chęci życia w lepszym świecie. – Teksty pisane przez Edytę pozostawiają słuchaczom wiele swobody. Edyta nie chce narzucać nikomu własnej interpretacji, dlatego każdy może znaleźć w nich wiele odnośników do różnych sfer życia – tłumaczy Przemek Tokarski, menedżer Edyty. Nowopowstały utwór będzie miał kilka oficjalnych premier – radiową, klubową i internetową. Dokładne terminy zostaną ogłoszone na stronie www.edytanawrocka.pl. Termin realizacji zdjęć do teledysków to 20.09 – 6.10.2011. Oba klipy gotowe będą jeszcze w październiku i zostaną wtedy zaprezentowane szerszej publiczności. – Już w tej chwili możemy stwierdzić że będą przełomowe. Jeszcze nigdy żaden polski artysta nie nagrywał teledysku w tak pięknych i egzotycznych plenerach – mówi Edyta. – Z pewności zaskoczymy wszystkich.

Oba wideoklipy będą zrealizowane na wysokiej klasy sprzęcie – aparatem Canon EOS 7D. Osoby obeznane w produkcji filmowej wiedzą, że w tej chwili za pomocą tych aparatów realizuje się wiele wysokobudżetowych produkcji kinowych. Dlatego nowe teledyski Edyty Nawrockiej w niczym nie będą ustępować produkcjom które na co dzień oglądać można w telewizji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top