Premiera teledysków na Ibizie...

Premiera teledysków na Ibizie…

w Kultura

.. a ściślej ujmując na Mazurach w klubie muzycznym "Ibiza". To właśnie w tym miejscu w zbliżającą się andrzejkową noc po raz pierwszy zaprezentowane zostaną długo oczekiwane teledyski Edyty Nawrockiej z Malediwów. Nie będzie to jednak zwyczajna premiera, tylko wielkie show połączone z godzinnym koncertem Edyty.

– Szykujemy coś bardzo spektakularnego, nowe klipy pojawią się na ogromnych telebimach dopiero w momencie, gdy Edyta zacznie wykonywać na żywo "See More" i "Escape This World". To będzie ogromne przedsięwzięcie i troszkę żałujemy, że premiera nie trafiła akurat na Wałbrzych, ale i tak nie możemy się doczekać, kiedy zobaczą to wałbrzyszanie – mówi Przemek Tokarski, producent teledysków. Jak zapewnia Edyta będzie to wydarzenie szczególne nie tylko ze względu na premierę klipów. – Oprócz teledysków, po raz pierwszy światło dzienne ujrzy piosenka "Escape This World". To nowy utwór, jeszcze nigdzie z nim nie występowałam. Ponadto to mój pierwszy koncert od trzech miesięcy. Wszystkie ostatnie weekendy spędziłam nadzorując montaż teledysków, w związku z czym byłam zmuszona odwołać wszystkie zaplanowane występy,jednak teraz kiedy patrzę na efekt końcowy, wiem że było warto. To byłmój priorytet i nadal podtrzymuję to co mówiłam jeszcze przed wylotem na Malediwy – te teledyski będą przełomowe – zapewnia Edyta.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top