Premierowo - studencki weekend w Dramatycznym

Premierowo – studencki weekend w Dramatycznym

w Kultura

„Wolnych scen inicjatyw aktorskich" ciąg dalszy. Tym razem kolejna premiera oraz gratka dla studentów.Wszyscy „znamy znamy" piosenki Marka Grechuty. Usłyszymy je w wykonaniu Jacka Krautforsta. Piosenki Grechuty usłyszeć będzie można już 20 oraz 21 lutego o godzinie 20.00, a także 23 lutego o godz. 19.00.

Tym razem Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu przygotował również coś ciekawego dla studenckiej braci. Na Dużej Scenie bowiem  „Opętani", komedia kryminalna według Gombrowicza w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. A w spektaklu: tajemnicza zbrodnia, jeszcze bardziej tajemnicze sekrety starego zamczyska, niestosowne uczucie i nieślubny potomek, gra w tenisa i poszukiwanie skarbu, seanse spirytystyczne i śledztwo. Na scenie zobaczyć będzie można całą galerię niezwykłych typów, uwikłanych w tajemnicze wydarzenia mistyczno-kryminalne. W spektaklu nie zabraknie żadnego z elementów modelowej, dobrej „złej powieści". Będzie zatem stare zrujnowane zamczysko, jego cokolwiek pomylony właściciel – oczywiście arystokrata, miłość pomiędzy przedstawicielami różnych sfer, wreszcie morderstwo i seanse spirytystyczne. A wszystko to w niezrównanej oprawie mistrzowskiego języka Gombrowicza. Specjalnie dla studentów bilety na spektakl w cenie 15 złotych. „Opętani" na Dużej Scenie 19 oraz 20 lutego o godzinie 19.00 i 21 lutego o 18.00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top