Próbowała zabić za alkohol?

w Region

Dożywotnią karę więzienia może otrzymać mieszkanka Świdnicy, która w wyniku kłótni próbowała zabić sąsiada. Kobieta w wydychanym powietrzu miała ponad 3 promile alkoholu we krwi. Awantura wynikła z powodu jednego piwa.

Do sprzeczki między sąsiadami doszło w trakcie libacji alkoholowej. Przyczyną konfliktu było piwo, które sąsiad wziął dla siebie bez zgody gospodyni. W przypływie gniewu, kobieta mająca we krwi ponad 3 promile alkoholu, kilkakrotnie ugodziła w klatkę piersiową równie nietrzeźwego mężczyznę. W mieszkaniu przebywały inne osoby, które także uczestniczyły w libacji. Niemal sześćdziesięcioletni Świdniczanin z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala Latawiec. Mimo natychmiastowej i sprawnej akcji lekarzy mężczyzna w dalszym ciągu jest nieprzytomny. Kobieta została zatrzymana w areszcie do wytrzeźwienia. Wobec niej zostały postawiony zarzut próby zabójstwa. Na wyrok sądu poczeka w areszcie. Świdniczanka może spędzić w więzieniu 25 lat lub dożywocie.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Odwiedzili sąsiadów

Delegacja z Gminy Czarny Bór gościła w połowie września w gminie Steimbke

Akcja #sadziMY w Gminie Czarny Bór

Gminne przedszkole „Malafirek” dołączyło do ogólnopolskiej akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top