Przekazali audiowizualne zbiory

Przekazali audiowizualne zbiory

w Kultura

Jacek Cichura, starosta powiatu wałbrzyskiego i jego zastępca Krzysztof Kwiatkowski przekazali zbiory audiowizualne dla Miejskiej i Powiatowej Biblioteki „Pod Atlantami”. Obecni na spotkaniu przedstawiciele bibliotek z terenu powiatu otrzymali albumy i książkę lokalnego pisarza Krzysztofa Parfieńczyka „ Templariusz- dwa życia jedna miłość” opatrzonej autografem autora.

W spotkaniu uczestniczyła również poseł Anna Zalewska. – Sama od wielu lat jestem czytelniczką biblioteki w Świebodzicach, uwielbiam zapach książek i szelest kart. Bardzo dużo czytam – mówiła Anna Zalewska., która otrzymała egzemplarz wciągającej opowieści o miłości. Druga tura zakupów wzbogacających MiPBP " Biblioteka pod Atlantami " już we wrześniu. – Serdecznie zachęcam do korzystania z zasobów naszych bibliotek. Jak powiedział Wolter: „Z książkami jest tak, jak z ludźmi: bardzo niewielu ma dla nas ogromne znaczenie. Reszta po prostu ginie w tłumie”. Musimy więc poszukiwać książek wyjątkowych, takich które nas wzbogacą, zmienią nasz punkt widzenia, zaznaczą się w naszej pamięci – mówi Starosta Jacak Cichura.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

To był ich dzień

Bibliotekarze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego uroczyście świętowali Dzień Bibliotekarza.
Go to Top