Przymusowy postój

Przymusowy postój

w Aktualności

Jeden na placu Grunwaldzkim. Dwa kolejne przy Komendzie Miejskiej Policji. Na kilkadziesiąt godzin przed wprowadzeniem zmian w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej stare autobusy psują się "seryjnie".

Mamy nadzieję, że dzisiaj był to tylko zbieg okoliczności. Tym bardziej, że już od soboty wprowadzony będzie nowy układ tras linii komunikacyjnych na terenie Wałbrzycha, Szczawna – Zdroju oraz Jedliny Zdrój. Z rozkładu znikają linie 13,19 i 20. Co jeszcze? Zobacz poniżej.

Najważniejsze zmiany: wydłużenie trasy linii A od placu Grunwaldzkiego do Dworca Głównego przez Mickiewicza, wydłużenie trasy linii C do placu Na Rozdrożu, zastąpienie linii 0 przez autobusy linii 15 na wydłużonej trasie Glinik Nowy – plac Grunwaldzki – 11 Listopada – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki, skierowanie wybranych kursów linii 8 do Lubiechowa, skierowanie linii 9 na nową trasę (Podwale Blankowa – Wyszyńskiego – Szczawienko z kursami przez szpital na Piaskowej Górze i WSSE), skrócenie linii 10 (nowa relacja Konradów – plac Grunwaldzki), do Glinika Starego dojeżdżać będą autobusy linii 12, zastąpienie linii D przez autobusy linii A i C, które kursować będą do godz. 23, likwidacja linii 13, 19, 20 oraz nowe godziny odjazdów wszystkich linii.

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój

Wojskowi w powiecie

Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego ziemię wałbrzyską odwiedzili  żołnierze z 12 Szczecińskiej
Go to Top