do boju!

Recytatorzy, do boju!

w Kultura

Zmagania recytatorów w ramach kolejnej edycji OKR odbędą się 15 kwietnia. Zgłoszenia będą zaś przyjmowane do 12 kwietnia. Jest o co walczyć – zwycięzcy otrzymają indeksy najlepszych szkół teatralnych w Polsce.

Przed nami 55 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej, zaś za przeprowadzenie eliminacji miejsko – powiatowych odpowiada Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Rywalizować można w czterech odrębnych turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora i „Wywiedzione ze słowa". W konkursie udział mogą wziąć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie interpretacji repertuaru, wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Laureaci konkursu walczą nie tylko o atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeśli przejdą wszystkie szczeble, a na krajowym dobrze zaprezentują się przed jury, będą przyjęci do szkół teatralnych. Pierwsze: eliminacje miejsko – powiatowe 15 kwietnia 2010 o godz. 10.00 w Sali Granatowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury przy ul. Broniewskiego 65a.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top