Rekordowa frekwencja w Galerii

Rekordowa frekwencja w Galerii

w Gospodarka

Aż 109 464 osoby odwiedziły w pierwszy weekend Galerię Victoria. Klientów policzyła szwedzka firma Viametrics, wiodący światowy dostawca i administrator systemów liczących osoby odwiedzające punkty handlowe oraz instytucje publiczne.

– Niezmiernie cieszymy się, że niemal 110 tysięcy osób odwiedziło Galerię Victoria w pierwszy weekend jej funkcjonowania, robiąc zakupy, spędzając czas z przyjaciółmi i rodziną w kawiarniach i restauracjach oraz biorąc udział w specjalnie przygotowanych dla nich konkursach, grach i zabawach. Tłumy wałbrzyszan bawiły się również podczas koncertów Katerine oraz Patrycji Markowskiej oraz obejrzały niezwykły pokaz sztucznych ogni" – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail, dewelopera i inwestora Galerii Victoria. 

Pierwsi klienci bardzo chętnie korzystali z przygotowanych przez najemców obniżek i promocji. Ogromną popularnością cieszyły się także pokazy i kursy tańca oraz liczne konkursy, gry i zabawy. Kulminacyjnym wszystkich atrakcji przygotowanych dla pierwszych klientów Galerii Victoria był koncert Katerine oraz Patrycji Markowskiej, który odbył się w sobotę wieczorem, na dużej scenie ustawionej przed centrum handlowym. Obie gwiazdy zaśpiewały swoje największe przeboje. Podczas wieczornych uroczystości wystąpiła także wałbrzyska grupa Onyx The Rock Band. Koncert zakończył niezwykły pokaz sztucznych ogni wystrzeliwanych na wysokość 200 metrów. Galeria Victoria jest otwarta 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone
Go to Top