Rozbierali remontowany wiadukt

Rozbierali remontowany wiadukt

w Aktualności

Zaledwie kilka dni temu rozpoczął się remont wiaduktu przy ulicy Sikorskiego. Budowlańcy dobrze nie rozpoczęli swoich prac a z pomocą ochoczo przyszli im lokalni złomiarze.

Przejeżdżający patrol straży miejskiej zauważył dwóch mężczyzn na remontowanym odcinku wiaduktu przy ulicy Sikorskiego. – Nawet w święto pracują?- zastanawiali się funkcjonariusze. Zdumiewający był jednak fakt braku pozostałych członków ekipy budowlanej. Mężczyźni byli ubrani co prawda w robocze uniformy z odblaskowymi elementami, ale strażnikom „coś nie grało". Zaparkowali radiowóz nieopodal i przez kilkanaście minut obserwowali rzekomych drogowców…

Po chwili sytuacja stała się jasna. Mężczyźni rozrabowali nowo położone pręty zbrojeniowe konstrukcji wiaduktu. Ile zdołali unieść zwiniętych prętów, zarzucili sobie na plecy i udali się ulicą 1-go Maja wprost do pobliskiego skupu złomu. Niedoszłych budowlańców ujęli funkcjonariusze straży miejskiej w rejonie pobliskiej stacji paliw. – Nam pozwolił ten facet, co tu pracuje.- wyjaśniali rabusie. Nie potrafili jednak powiedzieć, kim jest rzekomy „pozwalający", ani jaką pełni funkcję na terenie budowy. Mieszkańcy Śródmieścia, 40 i 20-latek, odpowiedzą za kradzież przed wałbrzyskim sądem.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał

Udało się!

Rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację budynku szkoły w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF
Go to Top