Ruszył portal dla...właścicieli zwierząt

Ruszył portal dla…właścicieli zwierząt

w Aktualności

W Wałbrzychu ruszył właśnie Facebook dla… właścicieli zwierząt. Pod adresem Jakifajny.pl znaleźć można profile, zdjęcia i komentarze dotyczące milusińskich z całej Polski. Od psów do pająków.

Co mówimy, gdy na ulicy widzimy psa lub kota? Na to pytanie kilka miesięcy temu odpowiedzieli sobie twórcy portalu i wymyślili … Jakifajny.pl. W końcu dobry i chwytliwy adres to podstawa sukcesu w Internecie.

Portal skierowany jest do ogromnej rzeszy miłośników zwierząt w Polsce i w regionie. Pod adresem www.jakifajny.pl można utworzyć profil swojego pupila oraz zaprezentować jego zdjęcia. Można komentować, oceniać fotografie innych użytkowników, a także tworzyć grupy swoich ulubionych zwierzaków. Różnych opcji na Jakifajny.pl jest znacznie więcej. Portal to także platforma bezpłatnych ogłoszeń oraz adresy prawie wszystkich polskich schronisk.

Warto podkreślić, że portal to czysto wałbrzyska inicjatywa. – Pokazujemy, że w naszym mieście mogą powstawać ciekawe i oryginalne, także w skali kraju pomysły. Po dwóch dniach, możemy powiedzieć, że spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem w sieci – mówi Michał Wyszowski, jeden z twórców Jakifajny.pl

Portal można również znaleźć pod adresem facebook.com/jakifajny.

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Noc Świętojańska” pod Dzikowcem

Sprzeciw starostów

Grupa starostów, a wśród nich Krzysztof Kwiatkowski, gospodarz Powiatu Wałbrzyskiego, wystosowała list

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na
Go to Top