Sara dziękuje za pomoc

Sara dziękuje za pomoc

w Aktualności

Sara, dla której Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy przeprowadziło w dniach od 1 lutego do 31 maja br. zbiórkę publiczną, dziękuje wszystkim osobom za finansowe i rzeczowe wsparcie. Dzięki Państwa zrozumieniu i otwartości serca udało się zebrać kwotę w wysokości ponad 9 tysięcy złotych.

W trakcie zbiórki odbył się dwie imprezy charytatywne: koncert kolęd (1.02.2015) i maraton zumby (9.05.2015). Zbiórka do puszek była także prowadzona podczas Głuszyckiego Święta Wypieków w dniu 3 maja br. Wówczas akcja wsparli przedstawiciele Stowarzyszenia Sudety Offroad oraz głuszycka firma Suhorovsky Design, wystawiający swoje auta. W wielu miejscach na terenie gminy były umiejscowione w ciągu minionych czterech miesięcy skarbony stacjonarne, do których mieszkańcy i osoby przebywające w Głuszycy wrzucały pieniądze. Zebrane środki przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów: leczenia i rehabilitacji, turnusu rehabilitacyjnego, środków higienicznych, sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego oraz pokrycie kosztów remontu, wyposażenia i adaptacji mieszkania do potrzeb niepełnosprawnej Sary. Pieniądze zostały wpłacone na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy i będą rozdysponowane zgodnie z celem.

Pieniądze dla Sary w dalszym ciągu będzie można wpłacać za pośrednictwem konta, które użycza Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy (nr rachunku bankowego w Banku Zachodnim WBK o/1 Głuszyca: 73 1090 2314 0000 0001 1778 7084 z dopiskiem „Pomoc dla Sary").

 

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top