Ściganie na walimskiej patelni

Ściganie na walimskiej patelni

w Sport

W niedzielę, 27 czerwca, odbędzie się 2 KJS AUSTERIA KROKUS stanowiąca IV Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Wałbrzycha i III Rundę Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego.

Podobnie jak w roku ubiegłym trasa przygotowana dla zawodników jest bardzo atrakcyjna. Trasa KJS liczy około 140km i składać się będzie z 12 prób sprawnościowych ( w tym 2 próby pokonywane w 1 pętli jako zapoznanie ). Baza i biuro KJS umiejscowione będzie podobnie jak w roku ubiegłym w Agroturystyce AUSTERIA KROKUS w miejscowości Rzeczka 33.

Najważniejszą próbą tego KJS będzie słynna " Patelnia Walimska "- która jest najsłynniejszym odcinkiem OS rozgrywanym w Mistrzostwach Polski na dolnym Śląsku. Zawodnicy KJS będą mieli niebywałą okazję po raz pierwszy w historii KJS pokonać słynną patelnię z pomiarem czasu, na tej próbie zawodnicy będą walczyli również o Puchar Wójta Gminy Walim Pana Adama Hausmana – za najlepszy czas w klasyfikacji generalnej.

Kolejne dwie próby zlokalizowane są w okolicy miejscowości Rzeczka. Ciekawa pod względem sportowym dla zawodników będzie również próba Sz-4 – pokonywana w 1 pętli jako zapoznanie, która posiada znamiona " mini OS " . Nawierzchnia na wszystkich próbach to asfalt i kostka. Ostatnia próba KJS jest znacznie oddalona od bazy KJS , po to właśnie aby umożliwić start jak największej ilości zawodników ( kwestia korkowania się i oczekiwania przed próbami ).

Wpisowe do KJS wynosić będzie do dnia 26.06.2010r. do godziny 24:00 100zł – pod warunkiem wysłania zgłoszenia drogą mailową stawiar2@o2.pl, natomiast po w/w terminie 120zł. Start 1 załogi przewidziany jest na godzinę 11;00 . Na mecie KJS będą oczekiwać na zawodników nagrody ( pełen zbiornik paliwa , nagrody rzeczowe, puchary )oraz ciepły posiłek. Pytanie proszę kierować do dyrektora KJS- Jarosław Dyszkiewicz – dycha@ak-wb.netix.pl lub tel. 608-206-049. W przyszłym tygodniu ukaże się regulamin KJS oraz druki zgłoszeń do pobrania. Lista zgłoszonych załóg będzie na bieżąco wprowadzana – proszę pamiętać o ograniczeniu załóg przyjętych do KJS ( o przyjęciu zgłoszenia będzie decydować termin jego wpłynięcia ).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Cztery medale zdobyte

Za nami pierwsza historyczna runda otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet młodziczek
Go to Top