Sierpień z teatrem

Sierpień z teatrem

w Kultura

Przez wakacje Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu będzie zamknięty dla widzów, ale nie oznacza to, że zaprzestaje swej działalności.

Zespół zaprezentuje się m.in. w Bogatyni, Katowicach, Poznaniu, Zielonej Górze, a w każdą sobotę sierpnia o godz. 18.30 w ramach cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu" (dofinansowanego przez Gminę Wałbrzych) zagra bezpłatne spektakle w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym:

2.08 godz. 18.30 „Co w strachu piszczy?" 9.08 godz. 18.30 „U/RODZINY"16.08 godz. 18.30 „Koziołek Matołek"23.08 godz. 18.30 „Co w strachu piszczy?"30.08 godz. 18.30 „Och, Emil!"

(Teatr zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienia zostaną przeniesione do siedziby Teatru przy ul. Buczka 16). – Natomiast 31 sierpnia o godz. 12.30 natomiast zapraszamy wszystkich widzów do siedziby Teatru na spektakl „Jaś i Małgosia", którym pożegnamy wakacje i jednocześnie zainaugurujemy nowy sezon – mówią aktorzy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top