bo warto

Skorzystaj, bo warto

w Aktualności

Chcesz zdobyć nowy atrakcyjny zawód? Nie wiesz jak znaleźć pracę? Przyjdź na warsztaty fotografii artystycznej, które organizowane są w ramach projektu realizowanego przez powiat wałbrzyski.

Warsztaty fotograficzne realizowane w ramach projektu są przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych fotoamatorów pragnących rozwijać się w kierunku fotografii artystycznej, reporterskiej i okolicznościowej. Podczas zajęć uczestnicy zgłębią techniki wykorzystywane w fotografii, poznają zasady pracy z ludźmi podczas sesji fotograficznych oraz zaawansowane techniki obróbki graficznej zdjęć. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego fotografa na terenie dwóch gmin – Głuszyca i Mieroszów, który poprzez indywidualne podejście i niewielkie grono uczestników znajdzie czas, aby każdemu z osobna rozwiać wszelkie niepewności.

Projekt przewiduje dziewięć spotkań w okresie od lutego 2013 r. do września 2013. Zajęcia będą odbywały się co najmniej raz w miesiącu w każdej z gmin (Mieroszów, Głuszyca) i będą trwały 6 godzin zegarowych. Uczestnikiem projektu może być osoba nieaktywna zawodowo (osoba ucząca lub kształcąca się) w wieku od 18 do 25 lat, zamieszkująca gminę Mieroszów lub Głuszyca. W każdej z gmin w projekcie uczestniczyć będzie 5 pań i 5 panów. Dzięki uczestnictwu w zajęciach chętni zdobędą wiedzę, która w przyszłości może stać się dla nich źródłem dochodu. – W ramach projektu każdy z Was otrzyma wsparcie w wymiarze 54 godzin z profesjonalnym fotografem, w ramach których będziecie mogli liczyć na indywidualne podejście, a co za tym idzie wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz wysoką efektywność uzyskanej wiedzy z zakresu fotografii. – W trakcie realizacji projektu czeka Was ciekawe szkolenie pt: "Zakładam własną działalność gospodarczą”. W międzyczasie warsztatów fotograficznych będziecie mieli okazje uzyskać wiedzę niezbędną do założenia własnej działalności gospodarczej. Poznacie szczegółowo etapy zakładania własnej firmy i rzeczy na które należy w szczególności zwrócić uwagę. W trakcie trwania warsztatów nie zabraknie również informacji o dofinansowaniu nowo otwieranych działalności gospodarczych na jakie mogą liczyć potencjalni młodzi przedsiębiorcy ze strony państwa (Powiatowy Urząd Pracy, itp.) – zapewniają koordynatorzy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Nieudany” powrót

Po 11 miesiącach procesu ze Szpitalem Sokołowskiego w Wałbrzychu świdnicki sąd uznał

Udało się!

Rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację budynku szkoły w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF
Go to Top