sprzątajcie!

SM Podzamcze: – Spółdzielcy, sprzątajcie!

w Gospodarka

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu wzywa wszystkich właścicieli i dzierżawców terenów do przeprowadzenia prac porządkowych wokół swoich obiektów.

– Prosimy o wykonanie renowacji zieleni, uzupełnienie nasadzeń i koszy na śmieci, a także o wykonanie innych prac zmierzających do poprawy estetyki obiektów i przyległych do nich terenów – apeluje Zarząd S.M. "Podzamcze" w Wałbrzychu. – Przypominamy, że każdy z właścicieli obiektów jest zobowiązany do dbania o estetyczny wygląd terenu leżącego w granicach wykupionej działki (w przypadku gruntów wykupionych) lub przyległego do obiektu (w przypadku obiektów posadowionych na gruncie będącym w dzierżawie) .

– Liczymy na Państwa zrozumienie i zaangażowanie, tym bardziej, że wygląd obiektu i przyległego do niego terenu jest wizytówką gospodarza. Uważamy, że Państwu – tj. osobom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie naszego osiedla, powinno szczególnie zależeć na jego estetycznym wyglądzie, gdyż Waszymi klientami są przede wszystkim mieszkańcy osiedla "Podzamcze", a więc osoby, którym na pewno zależy na porządku i zadbanym wyglądzie terenów, obiektów handlowo-usługowych i pozostałej infrastruktury, sąsiadującej z budynkami mieszkalnymi – dodają spółdzielcy.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top