Śmiech gwarantowany - wygraj bilety

Śmiech gwarantowany – wygraj bilety

w Aktualności

W piątek 17 października o godzinie 17.30 do hali Widowiskowo- Sportowej Aqua- Zdrój ze swoim premierowym programem ,,Jerzyk dzisiaj nie pije" zawita Kabaret Moralnego Niepokoju. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 3 bilety.

Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Jerzyk dzisiaj nie pije" będzie miał premierę w listopadzie 2014r.,zatem do Andrychowa i Wałbrzycha zawitamy przedpremierowo. I dobrze, bowiem dzięki temu obejrzą Państwo absolutnie świeże skecze, niedostępne w telewizji, nieodparcie śmieszne i niezmiennie zaskakujące. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek… Będziemy mieli okazję uczestniczyć posiedzeniu rządu, zobaczymy m.in. jak ojciec odrabia lekcje z synem i co w takiej sytuacji wnosi obecność dziadka, przysłuchamy się, o czym mówią panowie, gdy się przypadkiem spotkają na spacerze z psami i przede wszystkim, dowiemy się, dlaczego Jerzyk dzisiaj nie pije. Nie zabraknie, jak zawsze pięknych, klasycznie skomponowanych i przebojowych piosenek. Na koniec bisy, a tam- największe hity. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo….

UWAGA KONKURS

Spośród osób, które prześlą na nasz adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl maila o treści WIADOMOSCIWALBRZYSKIE rozlosujemy 3 bilety na Kabaret. W treści proszę podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do środy 8 października.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top