Spotkanie z superbohaterami!

Spotkanie z superbohaterami!

w Kultura

Już 8 listopada dobro ponownie stoczy walkę ze złem! Cinema City zaprasza wszystkich na piorunujące spotkanie z nordyckim bogiem i drużyną Avengers. Fani science fiction będą zachwyceni! W czasie wyjątkowej nocy filmowej będą mogli zobaczyć najnowszą premierę filmu „Thor: Mroczny Świat" oraz „Thor" i „Avengers". Odważ się na spotkanie z najsłynniejszymi postaciami z kultowych komiksów Marvela i przeżyj niewiarygodną przygodę razem z nimi! Start maratonu już 8 listopada o 21:00 – bilety do kupienia w kasach biletowych oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Widowiskowe potyczki i niesamowicie wciągająca akcja porwą na wiele godzin każdego fana kultowych komiksów. Kinowe ekranizacje „Thora" i „Avengersów" to dzieła bezbłędnie wyreżyserowane i olśniewające od strony wizualnej – niesamowite efekty 3D pozwalają na odczuwanie prawdziwie kinowych doznań.Uczestnicy Maratonu będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzenia premierowo najnowszej części – „Thor: Mroczny Świat". Syn Odyna ponownie zawalczy o ludzkość i da popis nadprzyrodzonych umiejętności, broniąc Ziemię przed inwazją wrogów. Zobacz, jak potoczą się dalsze losy nordyckiego boga!„Zapraszamy wszystkich fanów legendarnych komiksów na niepowtarzalny Maraton „Thora" i „Avengers"! Widzowie będą mieli okazję zobaczyć plejadę hollywoodzkich gwiazd na wielkim ekranie i razem z nimi uratować świat przed niebezpieczeństwem! Niesamowite efekty specjalne oraz genialne role Chrisa Hemswortha i Natalie Portman gwarantują kinową ucztę na najwyższym poziomie. Będzie intrygująco, mrocznie i niebezpiecznie!" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.Maraton „Thor" oraz „Avengers" wystartuje 8 listopada o 21:00 w 14 wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety w cenie od 31 do 33zł do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

 

UWAGA. Dla pierwszych trzech osób, które prześlą na adre: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl

maila z hasłem Maraton Thor (proszę podac swoje imię, nazwisko i numer telefonu) mamy 3 podwójne bilety do Cinema City Wałbrzych, do wykorzystania 8 listopada, godzina 21:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top