Sprawcy napadu na sklep zatrzymani

Sprawcy napadu na sklep zatrzymani

w Region

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ubiegłym tygodniu napadli na sklep w Dusznikach Zdróju. Wobec sprawców sąd zastosował areszt na 3 miesiące. Za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W ubiegłym tygodniu oficer dyżurny Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w jednym ze sklepów na terenie Dusznik Zdr. miał miejsce napad. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło ok. godz. 22.00. Do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna i grożąc przedmiotem przypominającym broń skradł z kasy fiskalnej 100 zł. Sprawca po zdarzeniu uciekł. Policjanci z Polanicy Zdroju i Kłodzka rozpoczęli poszukiwania napastnika. W wyniku przeprowadzonych działań po niespełna 2 godzinach funkcjonariusze z ustalili i zatrzymali sprawcę napadu. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Dusznik. W trakcie dalszych czynności śledczy namierzyli drugiego przestępcę. Jest rówieśnikiem pierwszego zatrzymanego. Funkcjonariusze zabezpieczyli pistolet pneumatyczny, którym posługiwali się podczas napadu. 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top