Sprawcy strzelaniny zatrzymani

Sprawcy strzelaniny zatrzymani

w Region

Ostrzelali z wiatrówki 4 autobusy i busa przewożących łącznie 150 pasażerów. Na szczęście nikt z nich nie doznał obrażeń, jednak w autach zostały rozbite szyby.

Do zdarzenia doszło we wtorek popołudniu w Mokrzeszowie. Nieznani sprawcy ostrzelali z broni pneumatycznej pięć pojazdów jadących drogą nr K35 w kierunku Wałbrzycha. Na szczęście nikt z nich nie doznał obrażeń, jednak w autach zostały rozbite szyby. Policja natychmiast podjęła działania. Podejrzewani wpadli w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej. W samochodzie marki Mercedes, którym poruszali się mężczyźni, znaleziono pistolet pneumatyczny z magazynkiem. Obaj mężczyźni w wieku 52 lat zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Jeden z nich, to mieszkaniec Wałbrzycha, a drugi nie posiada stałego miejsca zamieszkania. Obecnie policjanci wyjaśniając wszystkie okoliczności tej sprawy, prowadzą czynności w kierunku zniszczenia mienia i sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Przypomnijmy, że są to czyny zagrożone karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze sprawdzają też czy zatrzymani nie mają na swoim koncie jeszcze innych tego typu przestępstw.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,

Ciekawe zajęcia

Czarnoborski Uniwersytet III wieku uczestniczył w interesujących edukacyjno-przyrodniczych wykładach. Studenci spotkali się
Go to Top