Stan pasażerki motocykla nadal ciężki

Stan pasażerki motocykla nadal ciężki

w Aktualności

Stan kobiety, która razem z mężem miała wczoraj wypadek na motocyklu na ulicy Długiej jest stabilny, ale bardzo ciężki. Kierujący jednośladem 34-latek niestety nie żyje. Na prośbę znajomych i Czytelników naszego portalu, którzy wspierają rodzinę w tych ciężkich chwilach byliśmy w szpitalu, aby dowiedzieć się w jakim stanie jest mama dwójki dzieci.

Mężczyzna zmarł chwilę po wypadku. Miał bardzo poważne obrażenia. O życie wciąż walczy jego żona. – Pacjentka trafiła na nasz odział z urazem czaszkowo – mózgowym i twarzoczaszki. Przeszła operację krwiaka śródmózgowego. Na tym etapie nie można mówić o żadnych rokowaniach. Pacjentka jest wciąż w stanie zagrożenia życia – wyjaśnia lekarz Romuald Komandowski, zastępca dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala im. Alfreda Sokołowskiego. Przyznaje również, że więcej będzie można powiedzieć dopiero za kilka tygodni.

Przypomnijmy: Motocyklem jechało małżeństwo. Do domu mieli jeszcze dosłownie kilkadziesiąt metrów. Nagle jadący przed nimi samochód osobowy, prowadzony przez 64 letniego mężczyznę gwałtownie zahamował. Jak wyjaśniał policji kierowca, stanął, bo na drogę wybiegły dzieci. Motocyklista nie miał szans, aby wyhamować. Odbił w bok. W wyniku gwałtownego manewru stracił panowanie nad motocyklem. Pasażerka, żona motocyklisty, upadła na jezdnię, a następnie uderzyła w krawężnik i słup. Jej mąż natomiast w słup i auto, doznając bardzo poważnych obrażeń. Mimo akcji reanimacyjnej kilka minut później zmarł. W domu na rodziców czekała dwójka małoletnich dzieci….

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top