Stawiają na turystykę

Stawiają na turystykę

w Aktualności

Burmistrz Gminy Mieroszów Marcin Raczyński zorganizował spotkanie z przedstawicielami firm i organizacji pozarządowych działających w branży rekreacyjno – turystycznej.

W zebraniu wzięło udział 31 zaproszonych gości, wśród których obecni byli m.in. właściciele pensjonatów, ogrodu zoologicznego ZOO Farma w Łącznej, domów agroturystycznych, wyciągów narciarskich, prezes Fundacji In Situ, jak również przedstawiciele rady miejskiej. Pilotażowe spotkanie miało na celu rozpoznanie zasobów i możliwości zaplecza turystycznego w Gminie Mieroszów, ale przede wszystkim nawiązanie ścisłej współpracy między podmiotami jak i współpracy z samorządem gminy. Ustalono również strategię działań w celu stworzenia produktu turystycznego Gminy Mieroszów i plan wspólnych działań marketingowych. Przedstawiono szereg ciekawych inicjatyw, które uatrakcyjnią ofertę turystyczną Gór Suchych. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć dalszej ścisłej współpracy i kolejnych spotkań, na które już ustalono terminy.

– Jako organizator tego spotkania jestem ogromnie zadowolony z tak dużego zainteresowania i zaangażowania wszystkich gości – mówił burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński – Rozwój turystyki w Gminie Mieroszów jest dla mnie priorytetowym zadaniem i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie angażuję się w tak istotną kwestię. A jako gospodarz Gminy Mieroszów dopełnię wszelkich starań, aby merytorycznie i organizacyjnie wspierać każdą osobę i instytucję, która w jakikolwiek sposób pracuje na rzecz rozwoju naszego regionu – podkreślał Raczyński.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

„Cyfrowa Gmina”

Gmina Czarny Bór otrzymała wsparcie w wysokości 100 tysięcy złotych na rozwój
Go to Top