Stop Powodziom – Muzyka z Pompą!

w Kultura

Wspólna akcja Fundacji WOŚP oraz Fabryki Zespołów „STOP POWODZIOM – Muzyka Z Pompą" nabiera rozpędu! Poprzez Fabrykę Zespołów, Jurek Owsiak zwraca się do wszystkich zespołów i muzyków – ale również sztabów i potencjalnych organizatorów – w całej Polsce!

Biorąc pod uwagę Wasze fantastyczne zaangażowanie, dzięki któremu od tylu lat udaje się z tak fantastycznym skutkiem organizować koncerty w ramach styczniowego Finału – mówi Jurek Owsiak -, zapraszamy Was także do udziału w tym przedsięwzięciu. Liczymy na Waszą pomoc, wsparcie, na Waszą artystyczną aktywność.

Zespoły! Zagrajmy wspólnie pod hasłem „Muzyka Z Pompą"! Wspomóżmy zbiórkę środków na sprzęt (głównie niezbędne motopompy), który w przyszłości pomoże zapobiec tragedii setek tysięcy ludzi, jakiej świadkami zmuszeni jesteśmy być teraz. Niech Wasza muzyka pomoże zapobiec bezsilności.

Zespoły wchodząc na stronę : www.fabrykazespolow.pl/muzykazpompa, mogą dołączyć do grona chętnych, którzy chcą zagrać w ramach akcji 4 lipca. Tam na bieżąco będziemy informować o miejscach, gdzie organizatorzy szukają Waszej muzyki czy wydarzeniach towarzyszących akcji Stop Powodziom – Muzyka Z Pompą!

Niech ten dzień będzie wypełniony Waszą muzyką – mówi Gosia Kaczmarek – a Wasze koncerty po raz kolejny pomogą w zbieraniu środków na szczytny cel. Tak jak w styczniu w ramach Finału WOŚP!

Zapraszamy na strony internetowe: www.fabrykazespolow.pl/muzykazpompawww.wosp.org.pl/stoppowodziom

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top