Strzegomianin dostał sprzęt od sponsora

w Region

Ponad 1800 zł to wartość markowego sportowego wyposażenia, które trafiło wczoraj do 16-letniego Michała ze Strzegomia, trenującego z wielkim talentem i pasją koszykówkę. Podobna kwota na warsztaty taneczne trafi niebawem do 20-letniej Karoliny z Wałbrzycha.

Telefonia DIALOG od kilku lat realizuje projekt charytatywny „I Ty możesz pomóc" w ramach Programu Partnerskiego „DIALOG… między nami" dla abonentów operatora. W akcji tej klienci DIALOGu rezygnują z wymiany zebranych punktów na nagrody i przekazują je na działania charytatywne spółki. Od 2009 roku operator przeznacza zgromadzone w ten sposób środki na wsparcie utalentowanej młodzieży, która z powodu barier finansowych nie może rozwijać swoich uzdolnień i pasji.

Podobna kwota trafi niebawem do 20-letniej Karoliny z Wałbrzycha – tancerki, która marzy o profesjonalnych butach do trenowania tańców standardowych, latynoamerykańskich i współczesnych oraz o indywidualnych lekcjach w renomowanej szkole. Obecnie dziewczyna szuka odpowiedniej szkoły.

– Dziękujemy redakcji Nowych Wiadomości Wałbrzyskich, która umożliwiła realizację naszej akcji, za zaufanie, zaangażowanie i wszelkie wsparcie, które otrzymaliśmy – mówi Wojciech Krasoń, dyrektor RCS DIALOGu w Wałbrzychu. – A przede wszystkim dziękujemy naszym abonentom z Wałbrzycha i okolic, którzy przekazali swoje punkty na pomoc dla Karoliny i Michała. Dzięki nim młodzi mieszkańcy naszego regionu będą mogli spełnić swoje marzenia.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Na nich zawsze można liczyć

Pełniący funkcję burmistrza Boguszowa-Gorc  Krzysztof Kumorek, przewodniczący Rady Miasta Stanisław Urbaniak oraz

Inwestują w sprzęt

Dzięki środkom otrzymanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiat Wałbrzyski rozbudowuje bazę
Go to Top