Sukces sportowców z Głuszycy

Sukces sportowców z Głuszycy

w Sport

Klaudia Słomiana uczennica klasy V Szkoły Podstawowej Nr 1 w Głuszycy Górnej zajęła I Miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Ziemnym.

To nie jedyny sukces głuszyckich sportowców. W Legnicy na XXVII Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – WKF Kyokushin Maksymilian Prorok, z Klub Karate zdobył brąz, przegrywając walkę z aktualnym mistrzem Japonii. Bardzo udany występ zaliczyli również Uczniowie Klubu Sportowego ” GIM Głuszyca” na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18, 23, Seniorów w Trójboju Siłowym w Mińsku Mazowieckim. Wioletta Sobczak pobiła rekord Polski w wyciskaniu leżąc oraz wraz z Kacprem Drochomireckim uzyskali kilka wyników lepszych od rekordów Polski. Poniżej wyniki:

– 1 miejsce w kat. do 57 kg juniorek do lat 18 – Wioletta Sobczak- 2 miejsce w kat. do 59 kg juniorów do lat 18 – Kacper Drochomirecki- 3 miejsce w kat. do 93 kg juniorów do lat 18 – Andrzej Woźniak- 3 miejsce w kat. do 74 kg juniorów do lat 18 – Jarek Stefanowicz- 4 miejsce w kat. do 66 kg juniorów do lat 18 – Kamil Dec

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Wyścig kolarski w Jaczkowie

Deszczowa aura nie odstraszyła najbardziej wytrwałych miłośników jednośladów. Tak jak przystało na
Go to Top