Świąteczny koncert Nawrockiej

Świąteczny koncert Nawrockiej

w Kultura

Kolęda "Przybieżeli do Betlejem" w wykonaniu Edyty Nawrockiej trafiła na płytę "Muzyczne Święta". Na kompilacji można usłyszeć pastorałki, kolędy i świąteczne piosenki w wykonaniu polskich artystów, m.in. Gosi Andrzejewicz, Sebastiana Rutkowskiego, zespołów Farba, Verba i wielu innych.

Dużo więcej kolęd i ballad w wykonaniu Edyty Nawrockiej będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu już w najbliższą niedzielę w Galerii Victoria. – Wiem, jak w dzisiejszych czasach trudno wczuć się w magiczną atmosferę Bożegonarodzenia. Przez brak czasu i nadmiar obowiązków nie zauważamy tego co najcudowniejsze w dniach poprzedzających Święta. To wielka strata. Dlatego dołożę wszelkich starań, by ci biegający po sklepach choć na chwilę zatrzymali się pod sceną i zanucili kilka pięknych polskich kolęd – mówiEdyta Nawrocka. Na scenie podczas koncertu Edycie będą towarzyszyły dwie, coraz bardziej znane wałbrzyszanki – Justyna Medeksza i Maja Nowicka. Oprócz świątecznego repertuaru, po raz pierwszy Edyta wykona swój najnowszy singiel, balladę – "Życie na pozór". Koncert – 22 grudnia godz. 16:00, Galeria Victoria.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top