Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

w Region

Ponad 1400 zawodników z czternastu państw wzięło udział w International Swim Meeting 2012 zorganizowanym w Berlinie. Wśród reprezentantów z Polski znaleźli się zawodnicy ze Świdnicy. Mimo młodego wieku osiągnęli zadowalające wyniki

Młodzi Świdniczanie zawalczyli w Berlinie

Ponad 1400 zawodników z czternastu państw wzięło udział w International Swim Meeting 2012 zorganizowanym w Berlinie. Wśród reprezentantów z Polski znaleźli się zawodnicy ze Świdnicy. Mimo młodego wieku osiągnęli zadowalające wyniki.

 

Maja Jóźwik i Maja Siembab z klasy IV startowały w II edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej, która została rozegrana w ostatni weekend w Lubinie. W zawodach wystartowało aż 152 zawodników i zawodniczek z szesnastu klubów Dolnego Śląska. Wyniki naszych zawodniczek w DLP klas IV: dla Mai Jóźwik- 50 metrów stylem dowolnym 0;38,53, 100 metrów stylem zmiennym 1;41,63, zaś dla Mai Siembab ; 50 metrów stylem dowolnym 0;39,79 i 100 metrów stylem zmiennym 1;45,01. Troje innych zawodników: trzynastoletnia Elżbieta Kielka, jedenastoletnia Emilia Dzięcielska i jedenastoletni Jakub Borowy wzięli udział w International Swim Meeting ISM w Berlinie. W zawodach rozegranych na 50 metrów pływalni wystartowali zawodnicy z reprezentacji narodowych z: Czech, Grecji, Słowacja, a także zawodnicy z Dani, Finlandii, Szwecji, Węgier, Islandii, Litwy, Rosji, Szwajcarii, Łotwy, Niemiec i Polski. W sumie wystartowało 1424 zawodników i zawodniczek. Wśród tak wybitnych uczestników nasi reprezentanci osiągali zadowalające wyniki, a dla zawodników z rocznika 2001 był to pierwszy start na pływalni 50 metrowej.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

Aktywni Razem” w Jedlinie-Zdroju

Wszystkie dzieci uczęszczające do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Niepublicznego Przedszkola w Jedlinie-Zdroju zostały
Go to Top