Świetne występy podopiecznych Cieślińskiego

Świetne występy podopiecznych Cieślińskiego

w Sport

Kamil Knopp i Artur Gałecki zawodnicy z KO GYM Świebodzice wrócili z brązowymi medalami z Mistrzostw Polski K-1 Młodzieżowców w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jarosław Zawodni wywalczył pas zawodowego Mistrza Polski K-1, a Łukasz Zygmunt reprezentujący świebodzicki KO-GYM Mariusza Cieślińskiego wygrał walkę na gali Bigger"s Better.

To była już 14 walka w tym roku stoczona przez Jarosława Zawodniego.  Jarek pokonał na punkty stawianego w roli faworyta Dawida Kasperskiego z Dragon Starachowice. O zwycięstwie zadecydowała aktywność naszego zawodnika w drugiej części walki. Jarek lepiej rozłożył siły w czasie pięciorundowego pojedynku i po trzecim gongu znacznie przyspieszył podczas gdy zawodnik ze Starachowic wyrazie osłabł. W najbliższy poniedziałek (4 czerwca 2012), o godzinie 21:05 na kanale CANAL+ odbędzie się retransmisja gali Fighters Night w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Łukasz Zygmunt reprezentujący świebodzicki KO-GYM Mariusza Cieślińskiego wygrał natomiast walkę na gali Bigger"s Better 12. Łukasz znany z dwóch dobrych występów w turniejach BB tym razem stoczył walkę na zasadach superfight. Jego rywalem był pochodzący z Łotwy Ginters Janis.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Wyścig kolarski w Jaczkowie

Deszczowa aura nie odstraszyła najbardziej wytrwałych miłośników jednośladów. Tak jak przystało na
Go to Top