Sylwestrowy koncert Edyty Nawrockiej

Sylwestrowy koncert Edyty Nawrockiej

w Kultura

Jedną z atrakcji podczas sylwestrowej zabawy na wałbrzyskim rynku będzie koncert Edyty Nawrockiej. Artystka zaprezentuje się w kilkudziesięciominutowym show, koncentrując się na utworach i singlach powstałych w mijającym roku, m.in. "Red Red Roses" i "Życie na pozór", który jest dopiero drugim polskojęzycznym utworem w repertuarze i pierwszym utrzymanym w stylu pop z elementami RnB.

"Życie na pozór" swoją oficjalną premierę będzie miało dopiero w lutym. Póki co prezentowany jest wyłącznie na koncertach. Podczas sylwestrowego występu nie zabraknie również "See More", "Escape This World" czy "New Chapter" – to na te piosenki szczególnie czeka publiczność, kiedy Edyta pojawia się na scenie. W repertuarze pojawią się także oficjalne remiksy niektórych utworów, znane choćby z klubowych list przebojów House 20 PL czy Hot Music Mix. – Zapraszam wszystkich, którzy nie mają jeszcze sylwestrowych planów oraz tych, którzy będą bawić się na domówkach czy w lokalach w pobliżu. W tym kulminacyjnym momencie naprawdę warto zajrzeć na rynek, bo tego co przygotowali organizatorzy, większość z nas jeszcze nie widziała. Szczególnie zapraszam na mój koncert. Będzie bardzo tanecznie – informuje Edyta Nawrocka. Start imprezy o godzinie 22:00.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top