Szkoła inna niż wszystkie

Szkoła inna niż wszystkie

w Aktualności

Pomaga w znalezieniu pracy, ułatwia komunikowanie się podczas wyjazdu zagranicę, pozwala czytać książki lub bez przeszkód oglądać obcojęzyczne kanały telewizyjne. Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach odgrywa coraz większą rolę. Dlatego nie trać czasu i zapisz się do szkoły, która pomoże otworzyć Ci drzwi do przyszłości.

– Ile potrzeba czasu, aby nauczyć się języka obcego? – to pytanie, które często często pada już podczas pierwszych zajęć. I trudno się dziwić, że żaden lektor nie udziela konkretnej odpowiedzi. Uzależnione jest to bowiem od wielu czynników. Umiejętności, motywacji kursanta czy współpracy z prowadzącym zajęcia. Jest jednak kilka innych warunków, które pomagają skuteczniej przyswoić sobie naukę języka obcego. To na przykład indywidualne zajęcia, które prowadzą nauczyciele ze szkoły MOOSE w Wałbrzychu i Kłodzku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można skupić się na rozwijaniu umiejętności mówienia lub przygotować się do konkretnego egzaminu językowego. Zajęcia indywidualne przynoszą o wiele szybsze efekty niż zajęcia grupowe, gdyż lektor ma możliwość skupienia się tylko na jednym uczniu oraz dostosowania treści i tempa zajęć.

  Czas to pieniądz

   Dużo pracujesz? Nie ma problemu. Wykładowcy z MOOSE jako jedyni w Wałbrzychu umożliwią Ci naukę we własnym domu bez konieczności dotarcia do siedziby szkoły. W tej szkole to lektor nieodpłatnie dojeżdża do domu Klienta, lub w inne miejsce przez niego wyznaczone. Co więcej, to uczeń decyduje o tym jak często i kiedy lekcje mają się odbywać oraz jak długo mają one trwać. Jeżeli w danym dniu nie ma możliwości przeprowadzenia zajęć, można odrobić je w innym dogodnym terminie. W ten sposób żadne zajęcia nie przepadają a nauka staje się bardziej systematyczna i skuteczna. Tym samym oszczędzisz czas i pieniądze, a wolną chwilę będziesz mógł poświęcić rodzinie, bliskim lub…na naukę języka obcego.

    Inwestuj w pracowników

     W MOOSE istnieje również możliwość nauki w niewielkich grupach. To rozwiązanie najczęściej stosowane w firmach, ale można również uczyć się wspólnie ze znajomymi. Kurs językowy może być opłacany przez firmę w całości lub może być w jakiejś części dofinansowany. To szefostwo firmy określa, jakiego rodzaju mają to być zajęcia, ile mają trwać i jaki jest ich cel. Przed rozpoczęciem kursu specjaliści z MOOSE nieodpłatnie sprawdzają poziom znajomości języka kursantów oraz omawiają cele kursu oraz metody nauczania. Po każdym semestrze lektor przygotowuje raport dotyczący postępów w nauce, a na koniec kursu organizuje test. Wyniki kursantów są następnie przekazywane organizatorowi kursu. – Obecnie wiele firm decyduje się na inwestowanie w pracowników, a nasze kursy in-company cieszą się ogromną popularnością – mówią pracownicy MOOSE. Firmy najchętniej uczą pracowników języka biznesu lub języka specjalistycznego wykorzystywanego w danej branży. – Na życzenie klienta nasz lektor może przygotować również lekcję próbną. W przypadku organizacji kursu dla większej ilości osób, istnieje możliwość negocjacji cen – zaznacza Martyna Czerwik-Palko, Dyrektor Oddziału z Centrum Języków Obcych Moose. Zatem tak naprawdę w tej szkole to Klient decyduje o tym jak ma wyglądać cały kurs, zarówno, jeśli chodzi o jego formę jak i treść, która będzie nauczana.

      Dodaj komentarz

      Your email address will not be published.

      *

      Ostatnie od Aktualności

      Srebrny Krzyż dla starosty

      Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu wałbrzyskiego został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi .

      Pierwszy etap wykonany

      Blisko 3,2 mln złotych kosztować będzie przebudowa drogi powiatowej nr 3383D- ul.

      Powiat pomaga

      Żarowski Eletrolux przekazał powiatowi wałbrzyskiemu zmywarkę. Sprzęt trafił do miejsca, gdzie przebywają

      Toyota z pomocą Ukrainie

      Aż230 obywateli Ukrainy pracuje łącznie w fabrykach Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
      Go to Top