Tagi szkół ponadgimnazjalnych

Tagi szkół ponadgimnazjalnych

w Aktualności

Aż 16 szkół z powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego i kłodzkiego zaprezentowało swoją ofertę na IV targach Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuszycy.

Organizacją imprezy zajęli się głuszyccy gimnazjaliści przy wsparciu nauczycieli oraz dyrekcji. 40-to osobowa grupa młodzieży czuwała nad sprawną organizacją targów. Targi to wyśmienita okazja do tego, aby każda ze szkół mogła się pokazać z jak najlepszej strony i pozyskać jak największą liczbę przyszłych uczniów.- Organizacja była na bardzo wysokim poziomie, ale przede wszystkim urzekła nas niezwykła gościnność uczniów, nauczycieli i dyrekcji Gimnazjum w Głuszycy. Jesteśmy tu kolejny rok i na pewno nie ostatni- zapewnili uczestnicy targów. Należy też wspomnieć, że kreatywność szkół średnich w promowaniu swoich placówek była niezwykła. Salon fryzjersko-kosmetyczny, plac budowy, kuchnia restauracji, szczęśliwa podkowa, pokazy multimedialne, jak również konkursy, w których uczniowie wygrywali MP4, to tylko niektóre z pomysłów szkół ponadgimnazjalnych na zareklamowanie siebie i swojej oferty. – Zawsze jesteśmy otwarci, chętni do współpracy i z entuzjazmem realizujemy projekty, które przynoszą korzyść naszym uczniom. Taka impreza , jak dzisiejsze targi to na pewno doskonała nauka pomysłowości, samorządności i odpowiedzialności dla naszych gimnazjalistów. A to dla nas pedagogów jest przecież najważniejsze- podsumowała Ewa Dorosz, dyrektor gimnazjum w Głuszycy.

Na targach zaprezentowały się: ZS z Głuszycy, ZS nr 1 z Wałbrzycha, ZS nr 2 z Wałbrzycha, III LO z Wałbrzycha, ZS nr 4 z Wałbrzycha, ZS nr 5 z Wałbrzycha, ZS nr 7 z Wałbrzycha, Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" z Wałbrzycha, ZS nr 10 z Wałbrzycha, Zespół Szkół Ceramicznych z Szczawna Zdrój, Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Palucha z Wałbrzycha, Zespół Szkół Ogólnokształcących z Nowej Rudy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Nowej Rudy, Zespół Szkół Agrotechnicznych z Bożkowa, Zespół Szkół Rolniczych z Mokrzeszowa, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych ze Świdnicy. Dodatkowo swoją ofertę przedstawiła również Firma ATAS z Wrocławia, specjalizująca się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Groźne zderzenie

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę  poszkodowaną w wypadku, do którego doszło dzisiaj w

Nowe atrakcje

Można już wypożyczyć rowery w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” w Jedlinie-Zdroju. Na

Przystanek kolejowy Dzikowiec

Rada Ministrów przyjęła uchwałę o utworzeniu Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków
Go to Top