Tego jeszcze nie było

Tego jeszcze nie było

w Aktualności

Zawody Fire Fighting, pokazy grup ratunkowych, psów służbowych Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej i służby celnej, ratowników WOPR i GOPR – to tylko część atrakcji, które zaplanowali organizatorzy imprezy, jaka odbędzie się 28 maja na hipodromie obok Zamku Książ. Na Pasji, przygodzie i Adrenalinie nie powinno zabraknąć żadnego wałbrzyszanina.

Grupa Operacyjna WOPR, Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG Lubań, Dolnośląska Służba Celna, Policja, Centrum Ratownictwa, GOPR, WOPR, ZHP, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz grupy ASG Fenix Świdnica, Enigma z Boguszowa – Gorc, GRH „Eule" 1945, GRH 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich, Narodowe Siły Rezerwowe, 23 śląska Brygada Artylerii z Bolesławca i Wielkopolska Brygada Zmotoryzowana. Ilość osób, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie potwierdza, że będą to największe w naszym regionie i jedna z największych w Polsce pokazy służb mundurowych i osób, które mają pasję, kochają adrenalinę i przygodę. – To będzie również wyjątkowa okazja do tego, aby zobaczyć na żywo armato-hałbice Dana, wyrzutnię rakiet Langusta czy transporter Rosomak – zapowiada Marcin Szewczak. Podkreśla, że spotkanie dedykowane będzie pamięci starszego chorążego sztabowego Piotra "Szturmana" Stępkowskiego, który zmarł nagle w tym roku.

Pokaz działań służb mundurowych na wypadek zamachu terrorystycznego powiązanego z katastrofą masową zapiera dech w piersiach każdej z osób, która ma możliwość zobaczyć to na żywo. A do tego ułani na koniach, kawaleria i rekonstrukcje bitew. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w imprezie, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu na hipodromie obok Zamku Książ. Początek już o godzinie 9.30. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Auto uderzyło w drzewo

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed chwilą na
Go to Top