Tour de Leroy Merlin

Tour de Leroy Merlin

w Gospodarka

To była wyjątkowa okazja dla tych, którzy chcą w najbliższym czasie przeprowadzić remont domu czy remont mieszkania. Impreza w ramach Tour de Leroy Merlin była właśnie dla nich.

To była wyjątkowa okazja, aby uzyskać fachowe porady, zobaczyć nowe produkty oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami. Akcja Tour de Leroy Merlinrozpoczęła się w kwietniu. Przez 12 weekendów w całej Polsce w sklepach Leroy Merlin przedstawiciele poszczególnych firm z branży budowlanej prezentują klientom najlepsze sposoby wykonania izolacji fundamentów, suchej zabudowy, docieplenie zewnętrznego budynków czy pokryć dachowych. Obok dużych europejskich marek swoje wyroby przedstawiają mniejsze firmy.

W miniony weekend w Świdnicy można było m.in dowiedzieć jakie najlepiej wybrać kleje, drzwi do domu, narzędzia dla majsterkowiczów oraz materiały izolacyjne. Na stoiskach poszczególnych firm pojawiali się zwykli mieszkańcy, jak i drobni przedsiębiorcy prowadzący ogólnobudowlane prace. Pierwsi pytali głównie o cenę. Ci, którzy używają materiałów czy urządzeń elektrycznych na co dzień o jakość i wytrzymałość. Kolejne akcje Tour de Leroy Merlin odbędą się 5 czerwca w Gliwicach i dzień później w Opolu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*