Toyota „Solidnym pracodawcą”

Toyota „Solidnym pracodawcą”

w Gospodarka

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu otrzymała wyróżnienie od Państwowej Inspekcji Pracy oraz nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Solidny Pracodawca". To kolejne nagrody potwierdzające, że fabryka robi co może, aby jej pracownicy czuli się bezpiecznie.

Fabryka Toyoty w Wałbrzychu została uhonorowana przez Państwową Inspekcję Pracy podczas obchodów 90-lecia Państwowej Inspekcji Pracy. – Toyota wykazuje szczególną dbałość o praworządność w odniesieniu do przepisów prawa pracy oraz o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy „ – mówił  Jarosław Kruszyński, kierownik Państwowej Inspekcji Pracy w Wałbrzychu. – Jestem głęboko przekonany, że kluczem do osiągania tak dobrych efektów jest priorytet jaki nadaliśmy bezpiecznemu wykonywaniu pracy oraz osobiste zaangażowanie wszystkich naszych pracowników – podkreślał odbierający medal Kenji Manabe, prezes zakładu.

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, to jedyna firma branży motoryzacyjnej, której przyznano prestiżowy tytuł „Solidny Pracodawca" w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Grupę Media Partner wydawcę dodatku ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita – „Rzecz o Biznesie" pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. – Fakt utrzymywania poziomu zatrudnienia w obecnej sytuacji rynkowej z pewnością odzwierciedla istotną i strategiczną rolę załogi w umacnianiu pozycji rynkowej firmy, a jednocześnie docenianie przez kierownictwo Toyoty roli człowieka we wszystkich sferach funkcjonowania firmy" – mówił Robert Kowalski, dyrektor konkursu „Solidny Pracodawca. – Na pozytywną decyzję Kapituły konkursu wpłynęły liczne, ciekawe a zarazem korzystne zarówno dla firmy jak i pracowników systemy promujące awans zawodowy oraz podnoszące poziom kwalifikacji" – zaznaczał. 

Konkurs "Solidny Pracodawca" wyłania i nagradza te przedsiębiorstwa, które z wyróżnieniem wywiązują się ze swoich zobowiązań względem pracowników.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Toyota się rozpędza

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uruchomiła w Wałbrzychu drugą linię produkcyjną małej

Inwestycyjne wsparcie

Uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przyznano dodatkowe środki na program ochrony gruntów rolnych,

Minister w urzędzie

Reformie rynku pracy oraz zmianom w przepisach pozwalających na zatrudnianie cudzoziemców poświęcone

Umowa podpisana

Pełniący funkcję Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek podpisał umowę na realizację zadania
Go to Top