Trwa trasa koncertowa zespołu Hunter

Trwa trasa koncertowa zespołu Hunter

w Kultura

Trwa ogólnopolska trasa zespołu Hunter świętującego w tym roku XXV-lecie istnienia. W ostatnią sobotę we Wrocławiu na koncercie grupy w wypełnionym po brzegi klubie bawiło się 600 osób. Niebawem koncert w Świdnicy.

"To co się wczoraj wydarzyło we Wrocławiu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania" pisał w niedzielę zespół na swoim profilu facebook. Piąty koncert na trasie i fantastyczne przyjęcie grupy to spore wyzwanie dla świdnickiej publiczności, która będzie mogła wykazać się już w piątek 28 października w klubie Baszta na drugim i jedynym obok Wrocławia występie Hunter na Dolnym Śląsku. Amatorskie nagranie wideo sobotniego wykonania utworu T.E.L.I. dostępne jest już w serwisie youtube: http://www.youtube.com/watch?v=fR0cknR7Ot0

Na dotychczasowej części trasy Hunter zagrał już m.in. w Opolu, Katowicach i Warszawie zaś w najbliższą środę i czwartek da dwa koncerty w Krakowie. Pod adresem http://www.rockmetal.pl/galeria/hunter-warszawa.11.html można zobaczyć profesjonalną galerię zdjęć z warszawskiego występu w klubie Stodoła.

Bilety na świdnicki koncert można kupić on-line na stronie koncertu http://strasznik.wordpress.com/ oraz bezpośrednio w klubie Baszta i pasażu Galerii Stokrotka na Osiedlu Młodych. Do 27 października wejściówki będą kosztować 30pln a w dniu koncertu 35pln.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego

„Poszukiwania”

W  piątek, 16 kwietnia, odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w
Go to Top