że towar mu podrzucono

Twierdzi, że towar mu podrzucono

w Aktualności

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do co najmniej trzech sklepów wielobranżowych. Łupem sprawcy padły towary o wartości ponad 30 tys. złotych. Część skradzionych fantów policjanci odnaleźli w toalecie mieszczącej się na półpiętrze budynku gdzie mieszkał. Funkcjonariusze zabezpieczyli również przedmioty, pochodzące prawdopodobnie z innych przestępstw. Zatrzymany został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci z wałbrzyskiego II komisariatu oraz Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy miejskiej ustalili, a następnie zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, podejrzanego włamania do placówek handlowych. Do zatrzymania doszło w jego miejscu zamieszkania.

Mężczyzna podejrzany jest o co najmniej trzy włamania do sklepów wielobranżowych. Podczas sprawdzenia jego pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, w toalecie znajdującej się na półpiętrze funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli artykuły o wartości ponad 3500 złotych, pochodzące z tych przestępstw. Oprócz nich zabezpieczono jeszcze u niego inne rzeczy, pochodzące prawdopodobnie także z włamań do kolejnych obiektów.

Obecnie policjanci wyjaśniają w dalszym ciągu wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany twierdził, że wszystkie te artykuły zostały mu podrzucone. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury został już tymczasowo aresztowany. Za włamania i kradzieże grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Konsultacje społeczne

Powiat Wałbrzyski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top