Tymi drogami nie przejedziesz

Tymi drogami nie przejedziesz

w Region

Na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska można nadal napotkać utrudnienia spowodowane przez niedawną powódź.

Nieprzejezdne są:- droga wojewódzka nr 455 na odcinku Oława – Jelcz-Laskowice – Łęg. Należy kierować się wyznaczonym i oznakowanym objazdem (od strony Oławy drogą wojewódzką nr 396 do skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku Minkowic Oławskich, dalej również drogą powiatową do Jelcza-Laskowic i stamtąd do Czernicy).

– droga wojewódzka nr 340 między Małowicami a Ścinawą (odcinek o dł. ok. 2 km). Objazd prowadzi drogą krajową nr 36 ze Ścinawy do Iwna, a z Iwna do Małowic – drogą powiatową

– nieczynna jest przeprawa promowa przez Odrę w Chobieni i Ciechanowie (drogi wojewódzkie nr 323 i 334). Promy i łodzie przewozowe nie kursują z powodu wysokiego stanu wód Odry.

Na drogach nr 396, 292 wprowadzono następujące ograniczenia:- drogą wojewódzką nr 396 (na odcinku Stary Górnik – Janików) mogą poruszać się tylko pojazdy o masie do 3,5 t.- z mostu na Odrze w Oławie (droga wojewódzka nr 396) mogą korzystać tylko użytkownicy pojazdów o masie do 3,5 t.- ul. Chobieńską w Ścinawie – droga wojewódzka nr 292 – mogą poruszać się pojazdy o masie do 10 t.

Kierowcy bez przeszkód mogą już korzystać z drogi nr 324 na odcinku Dryżyna – Niechlów (droga była nieprzejezdna), nie ma ograniczeń tonażowych na drodze wojewódzkiej nr 333 między Ciechanowem a Chobienią i na drodze nr 330 – odcinek Bełcz Wielki – Luboszyce.Pozostałe drogi wojewódzkie na Dolnym Śląsku są przejezdne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

Utrudnienia na drodze

Uwaga mieszkańcy gminy Stare Bogaczowice. Rozpoczęły się prace w Cieszowie. Kierowcy jadący

Uniwerek prężnie działa

Wzorowa frekwencja, pasjonujący wykład i bardzo pouczające spotkanie związane z bezpieczeństwem seniorów,

Innovation Park

Centrum Szkoleniowe INNOVATION PARK mieści się w hali przemysłowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy

Mają wymarzony samochód

Ponad 140 tysięcy złotych kosztował bus, który został przekazany do Ośrodka Pomocy
Go to Top