U Studni w WOK

U Studni w WOK

w Kultura

Już 15 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na walentynkowy koncert zespołu U Studni. Grupa wystąpi w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Andersa 185. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w obu siedzibach WOK.

Jest to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. Muzycy współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu U Studni. Zespół brzmi swojsko i świeżo. – Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośrednich emocje są najprawdziwsze. Występując  jeszcze jako zespół Stare Dobre Małżeństwo nasze koncerty cieszyły się dużym zainteresowaniem – mówi Wojciech Czempik z zespołu U Studni.

Obecnie jako grupa U Studni z Adamem Ziemianinem – poetą oraz Olą Kiełb (z pierwszego składu SDM) muzycy powracają do starych klimatów z „Krainy Łagodności". Debiutancką płytę artyści tworzący U Studni (2013 r.) przygotowali z ogromną pieczołowitością. Nie brak tu wspaniałej energii, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.

U Studni zasilają swoimi talentami:

Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, aranżacje Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacjeGościnnie wspomagają „U STUDNI": Justyna Wojtkowiak – śpiew, flet Adam Ziemianin – poeta

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Równorzędne nagrody

Organizowany przez Gminę Czarny Bór, Kopalnię Mineral Polska Sp. z o. o.

„Artyści dzieciom”

W średniowiecznej scenerii Zamku Grodno odbył się wernisaż wystawy ” Artyści dzieciom-

SILENTlive

W marcu minęło już trzynaście długich lat zespołu SILENTlive. Grupa od dłuższego
Go to Top