Udany piknik rodzinny

Udany piknik rodzinny

w Region

Kilkaset osób wzięło udział w Śnieżnym Pikniku Rodzinnym, który zorganizowany został w Rzeczce. Na najmłodszych i ich rodziców czekały liczne atrakcje m. in. testowanie nart znanych marek z możliwością mierzenia czasów przejazdu, slalom dla małych dzieci, ciekawe gry i zabawy oraz ciepły poczęstunek z żurkiem i pieczonymi kiełbaskami ufundowany przez miasto Świdnica.

– W tym roku postanowiliśmy zmodyfikować formułę pikniku i główny akcent położyliśmy przede wszystkim na aktywne spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny. To sprawiło, że ośrodek w Rzeczce przeżywał istne oblężenie. Dużym powodzeniem cieszył się również transport specjalnym autobusem, który zarezerwowaliśmy dla świdniczan zainteresowanych uczestnictwem w pikniku – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy. W ramach pikniku zorganizowano slalom narciarski dla dzieci w wieku 4-10 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe. Wzięło w nim udział w sumie 25 dzieci.W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:4-6 lat:Oliwia Kachnowicz – I miejsce (Świdnica),Mikołaj Dębosz – II miejsce (Burkatów),Martyna Markiewicz – III miejsce (Świdnica).

7-8 lat:Jakub Jaworski – I miejsce (Świdnica),Maciej Kot – II miejsce (Jakubów),Natalia Kardasz – III miejsce (Świdnica).

9-10 lat:Marcin Kardasz – I miejsce (Świdnica),Jan Koczut – II miejsce (Świdnica),Tobiasz Wiśniewski – III miejsce (Nowa Ruda).

W slalomie „snowslider" dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, wzięło udział 60 drużyn dwuosobowych. W skład drużyny mogły wejść dzieci, dorośli lub drużyny mieszane (dorosły + dziecko). W zawodach zwyciężyli:I miejsce – Filip Świerczewicz z tatą (Dzierżoniów),II miejsce – Oliwia i Weronika Milanowska (Świdnica),III miejsce – Roman Duszyński z dzieckiem (Świdnica),IV miejsce – Natalia Kardasz z tatą (Świdnica),V miejsce – Klaudia i Roksana Wysoczańska (Świebodzice-Świdnica),VI miejsce – Wiktoria Gazda z drużyną (Świdnica).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Region

„Dzikie” dożynki

Sołectwo Czarny Bór zwycięzcą konkursu na najpiękniejszy wieniec powiatowy podczas Dożynek Gminno-

Budują obwodnicę

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu oficjalnie zainaugurowała rozpoczęcie prac przy

Festiwal Sera

Po raz kolejny organizatorzy Festiwalu Sera w Dziećmorowicach czyli Centrum Kultury i

Biała broń

Zamek Książ w Wałbrzychu otrzymał w depozyt minikolekcję broni białej ze zbiorów
Go to Top